Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Formaster #101511 üzenetére

    Nem az áron szisszentem, hanem azon azárt 300-350 dódóért már lenne fasza bőrkabát, mellé egy esőruha és tökéletes. Szívtam korduával, Roleff - Bering, többet biztosan nem, rábeszéltek itt a bőrre és megszerettem szinte rögtön.

    @tboldi: Ez az egyeseknek összejövő csoda fogyasztások számomra mindig megmosolyogtatóak, van most baráti körben az enyém, és egy másik egy burkolt GT, olvastuk legutóbb haverommal, hogy hirdetésekben néha "3-3,5l" nekünk nem megy 4 alá, de 4,2 fölé se, télen nyáron 4 literrel járunk. Ha dödörgünk ha tekerjük. :DDD

    @vendingo: Az az S betű, a márkajel a Scorpionokon jól észlelem, hogy fémből van ? Neked is csak középen van leragasztva ? Az alsó és felső félcentiken nincs alatta 3M tappancs szerűség. Masszív az ott? :F :D Egyébként köszi a tippet többet használva, nagyon nagyon jó a 490, az IS17 után végre egy sisak ami csendes! :DD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák