Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Anulu79 #39581 üzenetére

    Nem ismerem ezt a tipust! Bogyo a csopik szerelmese. En ugy gondolom, aki ilyen motort vesz az nem azert veszi vagy vette meg mert agyig forgatta vagy az olajcserejen akart sporolni. Bar mint tudjuk a gazdajan mulik nem a motoron. Mielott dontenel, ulj fel ilyenre. Ha jogsi meg van, akkor elotte probalj ki egyet. Biztos ezt keresed? Hu de nagy teljesitmenyre ne szamits, 30Le korul 30Nm kb. Az tuti, valtogatni nem kell sokat. Fogyasztas szerintem 3-4 L kozott lehet. Menetszel minden mennyisegben. Teszt alapjan a vege 130 koru van. Palyan kozlekedni nem az igazi, de nem is oda valo. Gondolom, egy 90 elozesnel mar nem a leg virgoncabb, de 8 ezres tartomanynal ez sem lehet gond neki, Mivel 130 korul van a vege, 110 felett lehet mar lassan gyorsul, de ez csak az en feltelezesem. Ha 230 kg plusz te sulyodat, eloszzod a loerovel, akkor lathatod hogy nem szaguldozasra termett. 100 as utazoval, lehet neki kenyelmes. Hosszutavon a rezonancia nem tudom mennyire lehet neked faraszto, illetve a kipufogo hangja. Amint latod alapbol pakolni nem lehet, kiegeszitoket kell ratenni. Varosba az alacsony sulypont es az alacsony ulespozicio elony. Biztos jokat lehet vele dontogetni. Ez a fajta motor egy elet erzes. Tesomnak volt egy 800 volusiaja. Szerette, de mogotte menni nem szerettek. Ha csoportba motlrozol es hatra kuldenek ne haragudj meg erte, teljesen normalis reakcio :). Viszont biztosan vannak olyanok, akik ezt a motorot hasznaljak, ok azok akik igazabol tudjak milyen. En csak egy alltalanos sajat meglatast kozoltem.
    Kardanos a kicsike, ennek is van jellegzetessege, nem tudom mennyire erzodhet. Ha az a resz rendben van es karban tartva ami szinte csak olaj cseret jelent, akkor orok elet. :)

Új hozzászólás Aktív témák