Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Micsurin #123861 üzenetére

    "Alkalmassági eleve meg csak akkor van emlékeim szerint ha még nincs A1-2 kategóriád nem?"
    Ha alkalmassági alatt a rutinra gondolsz, akkor a válasz: nem, az a különbözetin is volt, csak ott nem kellett 8-ast tolni. Erre határozottan emlékszem, ti. aznap négyen vizsgáztunk: először ketten mentek forgalmira, mindketten megbuktak, majd egy kiscsaj csinálta kismotorra a rutint, ő is elhasalt, utolsó voltam én, a vizsgabiztos mikor látta hogy a "magyarázós motorellenőrzés" megy mondta hogy akkor tolhatom a 8-ast (amit egyszer sem csináltam mivel nem kell), én meg összeszorult gyomorral közöltem hogy különbözetire jöttem (itt már biztos voltam benne hogy én is a többiek sorsára jutok, nem lesz meg a "szintidő" vagy a kellő sebesség vagy bármi), ok, akkor csináljam a gyakorlatokat; és meglett. Lehet csak mákom az utolsó hellyel mert kellett egy sikeres vizsgázó hogy ne legyen annyira ronda az aznapi statisztika. :DDD

    Amúgy itt még fent vannak a régi követelmények és gyakorlatok (oldal alja) ha össze akarjátok vetni az újakkal.

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés