Új hozzászólás Aktív témák

  • energy4ever

    addikt

    válasz Sátán44 #112905 üzenetére

    Ha barkinek van ilyen kerdese, tehat kerestek valamilyen gyari, Suzuki alkatreszt ami nem belpiacos(hivatalosan itthon is forgalmaztak a motort), annak arat letudom kerdeztettni ismerossel, illetve beis szerzi akar.
    Ehhez szukseges adatokat privat uzenetben tudjatok irni:
    - Alkatresz pontos megnevezese es annak cikkszama, ha nem tudjatok a cikkszamot, akkor:
    - Lehetoleg alvaz szam, ha nincsen, vagy nem szeretnetek leirni akkor:
    - Pontos tipus evjarattal(ha szin fuggo ami kell pl matrica, festett idom, akkor a motor gyari szine is!)

    Lekerdezes ingyenes, minden mas haszon, es bevetel mentes szamomra. Ha elfogadja valaki az arat, akkor nem nalam, hanem itt( http://burgmanszerviz.hu/ ) lehet megrendelni. (egybol rakerdezhettek ezzen a linken talalhato elerhetosegek egyiken is, az a leggyorsabb!) En 1-3 hetente jarok oda, amit nekem irtok azt csak akkor tudom lekerdezni. Szamomra nagyon pozitiv, gyors, arban nem lehuzos muhely, ezert ajanlom oket. A ChoiNori motorjaim, es a GSX-R125-om is naluk csinaltatom, toluk rendelek mindent ami Suzuki! :K
    Mivel semmi hasznom nincsen ezzen, es nemis rajtam keresztul tortenik a vasarlas, igy ugy gondolom nem sert alapelvet az oldalon, tehat nem minosul hirdetesnek, igy kernem ne toroljetek ezt.

Új hozzászólás Aktív témák