Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz mm89 #1205 üzenetére

    Xda-n QCMX fórumban nézzetek szét mert én láttam egy battery "fix"-et valamit másolganti kell meg törölni és kicseréli újra az akksi statisztikát vagy valami hasonló nekem még nem volt időm kipróbálni na meg nincsenek is olyna nagy gondjaim akksi téren igaz nekem is vna pár esésem,mostanában vettem észre lehet javítana rajta de így is elégedett vagyok vele ma pl eddig 13 óra 32 percet ment és még 57%-on vagyok úgy hogy egész idő alatt ment a 2G ha nem az akkor wifi de az csak 2 órát,vegyesen volt automata fényerőn és modul kapcsolós minimumon továbbá kiszedtem a rezgést bill. nyomásnál főként messenger ment meg a gyári böngésző egy kis utazás közbeni zenehallgatással.
    Mindenkienk ajánlom ezt a 3 kis trükköt mert elég sokat számítanak,ja meg a procim is alul van feszelve 300/17,600/32,800/42,1200/62 talán még lejjebb is lehetne menni de nem kísérleteztem vele.
    Ja és még egy jó tanács a facebook app és a viber nagy akksievő ha a háttérben fut akkor is (bár lehet ez csak szerintem van így,nincs is fent egyik se.)

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák