Keresés

Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz kymco #42532 üzenetére

    GB-nél még igaz is lehetne a 2 hetes tempó, de ott is csak az elején. Egy idő után nincs mit javítani már.
    ICS, és JB esetén az a probléma, hogy egyszerűen a Defy hardvere már kevés ehhez, főleg a memória kevés ahogy tweety is leírta, meg sok helyen is olvasható. Sok minden változott az SDK-ban is, így jóval több meló ugyanazt megalkotni, mint GB esetén volt. Többek között ezért sem 2 hetes frissítési idő van már.
    Nézd csak meg, hogy ICS esetén hányszor volt CM vonalon is, hogy valamit beletettek, majd annyira xar volt, hogy kiszedték azt a funkciót, és a x-dik változatban rakták vissza, persze akkor se volt túl jó, úgyhogy még x-szer javítani kellett. Ez van. ICS-nél már szopóágban van a Defy. És akkor még nem is említem, hogy szegény quarx, meg epsylon is mit szenvedett hogy egy olyan alapfunkció, mint a kamera normálisan működjön (még a mostani állapotban is előfordul időnként fc, tehát még mindig nem 100%...).
    Szal nem tartom kizártnak, hogy én GB vonalon maradok. Mire áttérnék ICS-re (JB-t hagyjuk), addigra már más telefonom lesz :)

    [ Szerkesztve ]

  • Sutee89

    aktív tag

    válasz kymco #42532 üzenetére

    Én tavaly november óta WIUI-t használok, és a két hetes frissítések oka általában nem a bugok miatt volt, hanem mert az MIUI frissítője nem megy WIUI-n, ezért kéthetente adta ki Wajk a ROM-ot frissített progikkal (GMaps, File Explorer, volt egy HybridICS vonal is, stb.). Nálam a WIUI már a kezdetektől stabilabban ment, mint bármely CM-rom, szóval nekem szerintem ez a vonal marad végleg.
    És valóban a 2.5.27-es WIUI is 2.4.20-as alapon van, csak lett bele pár tweak.

Aktív témák