Keresés

Aktív témák

  • baal-amiga

    senior tag

    válasz chab7 #37830 üzenetére

    Próbáld ki egy gyári rommal pl. mi minden akar netet, ha nem tartod kordában, olyan -akár rendszer- progi is, amiről nem gondolnád. Hatványokkal többet használja a netet, ha mindennek megengeded. Én néha használom pl. a fiendcastert, de ha nem tiltom részére a mobilnetet, folyton fenn van, más proginak viszont párhozamosan engedélyezhetem. És ez így van jól.

    "God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

  • yzyrajder09

    csendes tag

    válasz chab7 #37830 üzenetére

    Kedves chab7!
    Köszönöm neked ezt a rendkívül frappáns választ, nekem mindenképpen sokat elárul rólad, már úgy érzem mintha régóta ismernénk egymást....de lehet hogy rokoni szálakat is találnék, így meg aztán mindenképp helyén való a leöcsézés.
    Kérdezni, utánajárni... nem is rossz ötlet, mert biztos mindenkinek annyi ideje van mint neked beleásni magát az élet eme legfontosabb szegmensébe. (Lehet más meg máshoz ért, nem, Öcsém?)
    Mellékesen esetleg olvasd el ennek a fórumnak az 1. oldalán rögtön a harmadik kérdést, és annak válaszát. Már 1 körrel beljebb is vagy.Szinte. :Y
    Leborulok nagyságod és hozzáértésed előtt, mert ráérzéssel azt is meg tudtad állapítani hogy folyton elkúrtam a telefont."(mert mi más lehet ha nem hozzáértés nélküli túrka-piszka ha még a rootot is rajta hagyja a delikvens."
    4 szervizen volt már túl a teló, mikor rootolva lett, eközben cseréltek benne hangszórót, akksit,meg vagy 4 alkatrészt, aminek csak a kódjait ismerem, + minden 1x szoftverfrissítés.
    Én balga, miért is használtam rendeltetés szerint....

    A hetedik szervizre már úgy ment hogy mindenképp cserélik a telót, ha megint gond van.
    De hogy idézzem a vodaboltból a kisasszonyt:"várható volt, csak olcsobb készülékeket szoktunk cserélni"

    Egyébként köszönöm minden kedves fórumozónak aki próbált segíteni és normális válaszokat adott!!! :R

    Neked te tapló meg azt kívánom, lépj még 1x-2x hasonló szarba a tökéletes kis életedbe, és mindíg legyen legalább 1 gyökér aki éppen olyan öntelt majom módjára "segít", ahogy te teszed. :C

Aktív témák