Keresés

Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz CoolBoy323 #19229 üzenetére

    idézet ma reggelről:
    Ami nem megy :kamera, pin-kódos sim kártya.... hívás közben másik hívás fogadása...ha az elején a google accountodról engeded szinkronizálni az app-okat, akkor produkál furcsaságokat (nálam csak baromira lehalkult a képernyő érintés hangja, és mivel zavart ezért újra raktam, és nem engedtem az appokat feltelepülni)....de nagyon satbil (még nem fagyott), viszont pár app nem fut ICS-n (bár majd úgyis frissülnek)...kehet , hogy ez kavar be az appok automatikus településénél is az accountról.
    Nem próbáltam tethering-et...sőt még a wifi hotspot-ot sem, de hirtelen más nem jut eszembe ami nem menne, vagy ne próbáltam volna ami kellett...talán a 3G maradt még ki, mert nem a fő kártyám van benne, de majd azt is megnézem.
    Úgy tűnik 2-3 naponta frissül, bár a tegnapi kiadásban csak kisebb bugfixek vannak benne, de már pl. olyan apróság is működik, hogy a led megint használható kislámpának (baromi erős mint tudjuk).
    Én meg vagyok elégedve vele....ha nagyon akarok fotózni (még nem volt ilyen 3 nap alatt) 5 perc alatt felrakom a 7.1 -es stable -t, majd visszatérek a CM9 -re (nandroid backuppal érdemes csinálni a visszaállítást, mert azzal megy hibátlanul) visszaállítással együtt újabb 10perc.
    Nameg a készülék is egész jó, mert piros lencsés, gyárilag független ezért most ki vagyok egyezve vele annak ellenére, hogy a hangszórót ebben is cserélni kéne, de bluetooth headsettel jól elvagyok így is.
    ICS nekem nagyon bejön...főleg ezért szereztem ezt a telót, mert árban ez a legolcsóbb amire már van ilyen szinten működő rom.
    Stable-t még nem adtak ki...ezek mind nightly verziók ezért nagyon biztató ha jön a stable, akkor az már szinte bugmentes lesz (legalábbis azok a funkciók amiket én használok)
    szerk: a rádió sem megy még, videolejátszást sem erőltettem, bár tudom, hogy van amit visz ...ezeket sztem hamarabb megoldják mint a kamerát.

Aktív témák