Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motoGP

    csendes tag

    válasz Integra #199 üzenetére

    Hi !

    #199 reagálás.

    Ne haragudj kedves Integra, hogy zaklatlak de nem bírom ki szó nélkül. Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet de nem értem miért kell lenézni ha valaki épp nem a szakma egyik királya netán Magyar vagy bármilyen más nemzetiségű és nem a tökéletes nyugat-európai ember. Elhiszem, hogy a Randy és Julian jobban ért a motorsporthoz de ettöl még semmivel sem jobb vagy több ember mint a Magyar kollégái. Én például imádom Randy-t és elismerem a tudását is, de ettől függetlenül egy ''műveletlen tahó paraszt'' emlékszem amikor még versenyzett, az egyik bukás után letolta a közönség elött a gatyáját és elkezdet hugyozni a bunkója, ennyit az ''illik normálisan....ról''. Hidd el azért Börözckytől is lehet hallani jó dolgokat ha nem is szakmait de emberit mindenképp az sem lebecsülendő dolog azért több mint harminc év alatt ragadt rá valami ''odakintről''.
    De szerintem te értelmes ember mindig elolvasom a hozzászólásaid, nem kell neked ilyesmiket magyarázni, egy kis tiszteletet mindenki megérdemel.

    Na, eleget pofáztam bocsi a zaklatásért, többet nem fordul elő.

    Inkább dumcsizunk 1000-rel arról amiről egyetértünk a motortsportról.

    :U

    ''Haragban a Világgal'' /Mobile-Barton 2500+/NF7-S v2.0/ThermalRight SP-97/Kingston 2*1Gb/X850XT/Chieftech 400W

Új hozzászólás Aktív témák