Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Hát, meglássuk, hogy errefelé mennyire fog bejönni a Netflix számítása. Az főelőfizetők számának csökkenésére valószínűleg ők is számítanak (bár ezen kozmetikázhatnak úgy, hogy ezentúl kifelé kommunikálva az alfiókokat is beleszámolják), kérdés inkább a bevételi növekedés.

    #2 Victoryus94 "Viszont amíg 2-5e Ft-ért látnak TV-n 80-140 csatornát, addig ennyibe 1-2 streaming szolgáltató kerül"
    Ellenben a streming kínálatból mindig lehet válogatni, hogy mit és mikor nézzen az az ember, míg a lineráirs tévécsatornánál ilyen nincs.

    #4 Sanyi.mTs Hasonlóan az idő nálam is a szűk keresztmetszet.

    #7 arnyekxxx +1

    #16 Neurotoxin "és legalább nincs woke sz**ság" A hatalom gyűrűi?

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Mr K #27 üzenetére

    Elég kacifántosnak tűnik ahhoz képest, hogy felmész a Netflix (és társai) oldalára, majd egy online katalógusból kiválaszt majd elindít egy filmet vagy sorozatepizódot. ráadásul nekem tévé előfizetésem sincs igaz, "célhardver" sincs.
    Műsorújságot amúgy szerettem böngészni, de az tinikormban volt a kilencvenes években. Azóta lefolyt sok víz a Dunán...

    #34 Armandus Tippre egy pár perces zenének a jogdíja nem annyira magas, mint egy másfél-két órás filmmé, vagy egy X epizódos sorozaté.

    #81 koxx Az a két fickó nem szerepelt a jétkban is? Nem játszottam a TLOU-val, de ezt olvastam.

    #84 Mr K Erre van az kitalálva, hogy a családi kedvezmények esetében is pontosítanak, pl. két felnőtt +4 gyerekek 12-14 éves korig.

    #98 floatr A kolit adom, de a válás esetében megtartani egy közös fiókot kissé fura nekem.

    #99 dabadab Ööö, én ezt a figyelmeztetést már lépésnek tekintem.

    #111 arnyekxxx Szóval ez igazából nem is olyan nagy ügy, csupán a fiók fő tulajdonosát fogják cseszegetni validálási célból.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák