Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz x360elite #1302 üzenetére

    Tényleg nagy kérdőjel ez a dolog. Itthon a PC-s és az Xboxos verzió is problémamentes online, bár az tény, hogy van amikor a Room ki van üresedve. 2 dolog jut eszembe, mi befolyásolhatja: nem tolják kevesen a játékot, de itt sokkal több mód között lehet válogatni, ráadásul a ToT nagyon addiktív és mindenki a gearekért és az outfitekért farmol. Az MK:X-ben kevesebb úgymond a tennivaló, így mindenki megy az online játékmódokra. A másik tipp az a nyilvánvaló, hogy bizonyos időkben (pl. késő este, délelőtt) minden régióban kevesebb a játékos, mert az emberek, alszanak, dolgoznak, stb. Egyébként nem vagyok nagy online játékos, de ma 3 perc alatt kb. 10 külön játékost utasítottam el, nekem ez nem egészségtelen. Az ok szimplán az volt, hogy rájöttem, a wifis játékosoknál mindig van egy kis lag... :D :D
    MÁS: Ti hány karakterrel játszotok? :DDD Én eddig csak és kizárólag Sub Zero-val toltam, de nagyon szimpatikussá vált a Cetrion nevezetű hölgyemény. Gondolkodtam hogy kipróbálom őt is, de félek, az a pici skillem is elvész amit eddig felépítettem Sub Zero-val, ha nem játszok vele minden nap legalább pár meccset.

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák