Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz rii #357 üzenetére

    hehe, jól nyomja a télapó, absz igaza van :)

    vanank akikhez hozzánőtt ez az oldal, a közössége és ezért szívesen vállalják, ha gép előtt ülnek. de nem mindenki ül napi 8 órát a gép előtt, szerintem ezért is lesz még pár moderátor.
    tegyük fel hogy mod vagy, de csak este ülsz hetente 3x a gép előtt, ami nem sok, de akkor más mod pont nincsen a gép előtt és te akkor pont ráérsz picit, akkor miért ne?
    rugalmasabbak és nem hígul a modok munkája, szerintem ez tök rendben van.

    belső motivációd nincsen, akkor nincsen, annyi baj legyen:)

    egyébként is hova lett az saját magad által elrendelt pár órás ban?:DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Joco

    aktív tag

    válasz rii #357 üzenetére

    2 dolgot mosol össze.
    1. az áhítozók többségének fogalma nincs mivel jár/járhat, ha valaki mod-á válik. Annyit látnak, hogy más van a neve alatt és szeretnék a vele járó erőt és hatalmat. Ezért akar mindenki király, rendőr, nádi poszáta lenni. A dolog viszont fordítva müködik(kéne, hogy müködjön), hiszen azok kapnak hatalmat, akik eszköznek és nem célnak látják, használni tudják és akarják, nem pusztán elérni. Itt érünk át a másik kategóriába. Akinek már elve megvan a megbecsültsége és emellett megvan az önzetlensége a köz felé, az, aki képes adni, anélkül, hogy ezért cserébe várna valamit (remélem) abból lesz valójában mod és jó mod. Szerintem.

    ''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Új hozzászólás Aktív témák