Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz span #3965 üzenetére

    A probléma lehet ettől egyszerűbben megoldható.
    Melyik apn-t használod?
    Ha a net apn-t akkor az alábbi pár mondat sajnos nem fog segíteni.
    Ha az online-t akkor az a probléma.Írj a flottakezelőnek, és bekapcsoltatja neked a net apn-t.
    Én is korlátlan netet használok az iQpro-tól, mindennel próbálkoztam, mert megszakadt a net, laggolt, stb.
    Új tp-link routerrel és telenoros huawei E3276 stickkel használtam, a routert visszaküldtem, hátha az hibás, majd vettem másikat, azzal is rossz volt.Próbáltuk gyári telenoros huawei mifivel, úgy is rossz volt.Kollégám is online apn-nel használta, nála is ezek a problémák jelentkeztek.Végül a mobilflottás topikban írta valaki, hogy az apn-ek közül a net az publikus ip címet ad, az online meg nat-ol, a router meg újra, és ez így már sok.
    De amióta bekapcsolták a net apn-t minden probléma megszűnt nálam is, és a kollégámnál is.
    A sebesség eléggé változó, nálam 60 körül van átlagban lefelé és 40 felfelé.Ping 18-25ms.
    De pl. most, hogy hétvége van, 15 lefelé és 15 felfelé is, pedig egy kis faluban élek, és nem hinném hogy túl sokan nyomják itt mobilneten, de mégis lecsökken ennyire.
    Próbáld meg, annyit megér, az antennát meg, ha online vetted, 14 napig visszaküldheted.

    Most mértem egy speedtestet, így estére újra beállt a megszokottra: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák