Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz isoram #1230 üzenetére

    Én múlt héten voltan 5 napot Brnoban és a környékén. O2 shopban vettem NA!DLOUHO csomagot. 150 koronába került, 200 korona egyenleggel. Ezen aktiváltattam be az üzletben a 400 mega/hét mobilnet csomagot, ami egy hétre 89 korona. Neked ezzel a lehetőséggel a 10 napból az első hétre 400 mega net lesz, majd a fennmaradó 3 napra szintén 400 mega. Ha másra nem használod, akkor is marad neked rajta 22 korona, ami fél év után nullázódik, mert ennyi az egyenlegfelhasználási idő.
    Mivel én csak 5 napot voltam Csehországban, így a fennmaradó egyenlegből villamosjegyeket vettem sms-ben Brnoban és Olmützben. A 400 megából is csak 300 megát haszáltam el.
    Én 4g-re használtam, de gondolom a 3g-vel sem lehet gond Prágában.
    Ami viszont érdekes, hogy elhagyva Csehországot semmilyen külföldi hálózatra nem tudok rájelentkezni vele, pedig maradt rajta 44 korona.
    Érdemes feltenni a moje O2 alkalmazást a telefonodra, mert ezzel tudod nyomonkövetni az egyenleged és a hátralévő adatforgalmad. Az alkalmazás által generált adatforgalom és az o2.cz oldalainak böngészése nem számít bele az adatforgalomba.
    A kártyát sajnos csak Csehországban tudod beszerezni. Itthon nekem van két o2 kártyám, de az egyiken nincs egyenleg, a másikon lenne 44 korona, de ez kevés a mobilnethez. A min. feltöltés (O2 shopban) 250 korona. Jobban megéri új kártyát venni 150 koronáért 200 korona egyenleggel. Nekem az O2 shopban ezt tanácsolták a régi kártya feltöltése helyett.

    [ Szerkesztve ]

  • H.Istvan25

    senior tag

    válasz isoram #1230 üzenetére

    Az előbb említett O2-nél 1,5GB 299 korona, 5GB pedig 549 korona. Az 1,5 gigás csomagnál ha elfogy a net, akkor további 1,5 giga csak 149 korona, így 448-ból megvan a 3GB. Veszel 150-ért 200 korona egyenleggel csomagot (nem kell hozzá semmi, legalábbis én tavaly a Billában is meg tudtam venni mintha egy rágót vennék), teszel rá 250 koronát és meg is van a net

    Huawei Mate 9

  • zichie

    senior tag

    válasz isoram #1230 üzenetére

    Bocs, kissé benézem a hozzászólásod, "3G" mobilnetet olvastam "3Gb" helyett... Kora reggel volt, álmos voltam, tabletről írtam... ;)
    H.Istvan25 ötlete lesz jó megoldás, azaz 150 koronás a sim csomag (200 korona egyenleggel) + 250 koronás feltöltőkártya, erre beaktiválva a 1,5GB/hó csomag automatikus megújulás funkcióval, amikor is 149 koronát levon a további 1,5 giga forgalomért.
    Egy dologra vigyázni kell. Alapból a kártyán 75 MB/hét csomag van aktiválva, így mielőtt elkezded használni a mobilnetet, azelőtt kell még átváltani a 1,5Gb/hó opcióra, mert különben levon a 49 koronát a 75 megáért és nem marad 448 korona a kétszer 1,5Gb-ra. Ezért jobb inkább O2 shopban venni, ott mindent belőnek. Minimális angol tudás viszont kell (ha cseh nincs).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák