Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Dave79 #6082 üzenetére

    Nem hiszem, hogy többet böknék. A perc alapúság miatt olyan +30% körüllel lehet számolni, de a 23xx Ft-ból a 953 Ft lebeszélhetőség az enyhén szólva is sz@r.
    Mindegy, nem szimpi nekem ez a havi dézsmázás. Az lenne jó, ha a MOL kis csomagja mp alapú is lenne. :)

    A kicsi MOL flottában tudok beszélni elméletileg 100 percet a havidíjért (ez kb. 70 perc lesz a perc alap miatt).
    Ezért kifizetek 17xx Ft-ot.
    A másikban 953 Ft-ért kapok szintén 70-75 perc környékit, csak ezért 23xx Ft-ot fizetek havonta.
    Nem nagy buli...
    Arról nem is beszélve, hogy 23xx Ft-ért már lehet találni teljes lebeszélhetőségű Telenoros flottát, még ha kicsit drágább is a percdíja.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • ballersa

    csendes tag

    válasz Dave79 #6082 üzenetére

    Sziasztok.

    Egyébbként azt nem értem,ha egyszer megkapom a MOL flottaigazolást a közvetítőtől és kértem mondjuk egy sim-et,(tehát 8000 Ft)akkor miután a vodánál megkötöttem a szerződést saját névre,akkor gondolom a szerződésem kapcsán jogosult vagyok teljeskörűen eljárni.Utánna majd még kérek saját névre szóló előfizetésem mellé a családtagoknak is előfizetést és a voda ezért nem kér újabb 8000 Ft/SIM díjat ,gondolom én.Más flotáknál így van ez ,ha flottatag vagy akkor egy néven több előfizetésed lehet és azt te magad intézheted!Hány előfizetése lehet egy MOL flotta tagnak? :F

Új hozzászólás Aktív témák