Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Zeki #20825 üzenetére

    CineDOG1, pietrasko, Somatom, kakuk.tamas, köszönöm a segítséget!

    Logikusan én is csak arra tudok gondolni, hogy itt valami durva sávszélesség-korlátozás áll fenn — nem tudom, az Alfánál hogyan megy a kártya aktiválása. Talán nem egyből teljes szolgáétatáskészlettel adják ki. Hétfőn megpróbáltam személyesen leadni nekik Pécsett, de sem az emailre nem válaszoltak, sem a telefont nem vették fel.
    Ha a speedtest.net felfelé csal, akkor a speedof.me a másik véglet. Otthon a remekül működő 240 Mbps-os netemre rendszeresen olyan értékeket ad, mintha az ADSL hőskorában lennénk, rendszerint nagyságrendekkel pesszimistább, mint amit ténylegesen tapasztalok.

    Jelenleg a tényleges adatok alapján kb. 30 kbps lehet a downstreamem, ami ugye nem sok.

    A Gdrive egyébként nem, hogy lassú, de rendszeresen leszakad (Sikertelen kapcsolódás), tehát gyakorlatilag nincs.

    Az a nagyon klassz, hogy a még meglevő Telekom-előfizetésem konkrétan nem kapcsolódik, egyetlen bit sem jön rajta. Állítólag még a múlt heti viharok miatt.
    Ez azért nagyon kellemetlen, mert ez a hét lenne A szabadság, de erre is csak úgy tudtunk eljönni, hogy azért kell dolgozgatni, és ha nem lesz használható net egy napon belül, akkor mehetünk haza.

    Köszönettel: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák