Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz KTU #19510 üzenetére

    Teljességgel jól használható böngészésre a lassított net. Netrádió megy, yt 144p megy (240p már nem), böngészés itt a fórumokat, híreket teljesen jó, persze ahol sok kép van ott várni kell, navigációra jó. Percdíj nekem megfelelő ennyiért.
    Az viszont nem tetszik, hogy most már harmadszor van lelőve a hálózatról, az első kettő kb. fél napos volt, de most már két napja tart, email vagy bármi, hogy miért, az nincs. Telefonon elérni a flottakezelőt kissé nehézkes, legtöbbször csak az sms jön, hogy üzenetet küldjek. Emailre azért viszonylag hamar (~1 nap) jött válasz. Ma reggel sikerült beszélnem valakivel, aki azt mondta utánanéznek és visszahívnak, úgyhogy most ötödik órája azt várom.
    Be akartam vinni a számom, el is indítottam, de aztán végül inkább visszavontam. Persze az is lehet, hogy az emailt nem is olvasták, mert a többi kérésből sem lett semmi, és ennek is már kb két hete (+ net és egyebek. Válasz emailra írtam, lehet emiatt nem).
    Teljesen meg vagyok (lennék vele) elégedve, de ez az ügyintézési macera nem nyerte el a tetszésem. Inkább fizetnék egy ezressel többet ugyanezért a kondíciókért, de a nevemen maradjon, hogy én intézkedhessek.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák