Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Sayuar #9742 üzenetére

    Igen, felhívtam őket most, sajnos ez a helyzet, hiába vagyok náluk 8 éve, nem az én nevemen van.

    Na most az a probléma, jelenlegi flottánál 1500 helyett 3500 lesz a havidíj az október 1. hülyeség miatt.

    Úgyhogy lenne egy SOS kérdésem, flottáknál hallottam, hogy van ahol 30k kaució a belépő, ez benne szokott lenni a 28+1 leírásban, vagy nem? Valamint ott magánszemélyként vagyok mint ügyfél, vagy az újonnan megvásárolt telefonszámomat rögtön oda adom megint egy cégnek?

    Másodrészt, szoktak lenni kiskapuk az ilyen flottáknál? 15 éve mindig ismerősön keresztül flottában vagyok, és mindig más intézte a dolgot, így idegen flottába még nem mentem, és nem szeretném megütni a bokámat, és mivel most nagyon kapkodós minden, és 7 ember telefonja múlik rajtam, nagyon nem mindegy a dolog.

    Ha még tudnátok is ajánlani esetleg olyat ahol 1500-2000Ft havidíj van mátrixszal és 15ft körüli percdíj (bruttó), megköszönném, 7 személyt kéne elhelyeznem valahova magánszemélyként, SOS-ben, mert holnap mondják fel a szerződést.

    na meg számhordozás lehetséges mindenhol?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák