Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz desire1 #6407 üzenetére

    Ugye hallottál már az okostelefonokról?
    Na az jó.
    Na azokkal lehet VOIP is telefonálni. Csak net kell hozzá, meg egy egyszeri feltöltés valamelyik külföldi VOIP szolgáltatónál.
    Onnantól a telefonod a neten keresztül a VOIP szolgáltatóhoz csatlakozik, és ő kapcsol össze téged akárkivel.
    Vezetékest, USA-Kanada, meg sok ország még ingyen hívhatok a mobilomról így.

    De ott a másik poén, a mobilos cégek a videotelefonálást olyan sokért adják, hogy szerintem senki sem használja. Elvégre nem véletlen van az okostelókban elöl is kamera.
    Felrakja az ember a fringet, és a másik fringes júzerrel ingyen videotelefonálsz a telefonodon. Csak net kell. Lehet wifi, vagy mobilnet.

    És az az igazság, hogy sokáig kerestem én is azt a flottát, ami kicsi havidíjas, kicsi percdíjas, és ledumálható teljesen. Nem találtam.
    Helyette találtam meg a VOIP/SIP telefonálást.

    Most is csak azért nézegetek, hogy ha lejár az asszony T mobilos Like díjcsomagja, amivel engem meg még 2 számot ingyen hív, mi legyen majd helyette. Szintén minden pici/olcsó/ledumálható feltételekkel.
    De mi nem Szlovákia vagyunk, ahol 3Ft/perc a tescomobile. Akkor nem is érdekelne a voip.

Új hozzászólás Aktív témák