Új hozzászólás Aktív témák

  • bwin.party

    aktív tag

    válasz DrBubo77 #19799 üzenetére

    Elhiszem, de a korlátlan az mégis azt jelenti, hogy bármennyit lehet amit a hálózat elbír. És ez a fontos, mert akkor GB-ot vagy más mennyiséget jelölnének meg. Ha a technológia tudja (4G) itt a területemen a stabil 110 Mbit/s-ot akkor egy próbát megérne. Viszont a jelenlegi szolgáltatómhoz nem tudok akkor visszajönni. Így is úgy hosszabbították meg az előfizetéshez tartozó hűségem, hogy 2015. decemberében lejárt és újabb két évvel ment rá pluszban. Tudtommal az NMHH az ilyen akciókat betiltotta 2015. szeptemberében. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de azért mert nem értesítettek engem csak a beleegyezésem vették (a hallgatásom miatt) azt csinálnak amit akarnak. Ebből van elegem és keresek valamit. Mobilnetnél lenne egy korlátlan csomag arra egy wifis router és mehet a buli. Viszont lehet a digi lesz a mérvadó, addig csendben kivárok, hátha...

    @GardenLeo: torrenten havonta mennyi adatforgalmat generálsz? Mióta él az előfizetésed és mennyire vagy elégedett? Ami biztos, hogy aktív vagy a torrenten, telenor hipernet napokon húztam amit bírtam karácsonykor 2TB-os winyó fullra lett a gyors 4G miatt. Ezért akarok váltani. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák