Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Mike88 #274 üzenetére

    Ha a stickeket nézzük, akkor szerintem ez a 908 jó lehet. Kicsit fölötte a Tronsmart T428. Annak a wifije látja az 5Ghz -es hálózatokat is. De biztos vagyok benne, hogy nem párhuzamos duál, úgyhogy nem akkora ficsőr. Mindkettőben Broadcom alapú modul van. AP6210 és AP6330. Ez utóbbi van a Neo X7 -ben is. Viszont ami a médialejátszást illeti, nagyjából öröklődtek a 3066 -os hiányosságai. Mitől is változott volna, hiszen a Mali a főbűnös, az meg ugyanaz, csak magasabb frekin ketyeg. 1080 -as kernel van, csak van vele egy kis bibi. Melegszik tőle a kütyü. Ezt azért írom, mert ha ragaszkodsz az 1080 -hoz, akkor talán egy dobozos jobb lehet, mint egy stick. Nagyobb hely, nagyobb panel, jobb hőelvezetés. Ebből elsőre a K-R42 tűnt jónak. RTL8188eus wifi modul van benne. Ugyanaz, mint a Rikomagic -ban és a Concorde 401 -ben, megfejelve egy külső antennával. Viszont nincs benne kékfog. Van egy hasonmása, a CS918 kékfoggal, de úgy tűnik, hogy az MTK modulos. Ugyanaz, mint az Imito MX1 -ben. Viszont most elővásárlásban, 25. -ei határidőre ír egy új verziót a GB. Gondolom, a keveredés elkerülése miatt ezt átkeresztelték T-R42 -re. Én erre várok, ez lehet, hogy jó lesz. Ebben már van kékfog. Éppen ez okozza a bizonytalanságot. A specifikáció szerint v4.0. Az RTL wifihez RDA5876 -os bt -t szoktak társítani (pl. Rikomagic és CC). Ez viszont max v2.1. Ezért a specifikáció vagy téves, vagy valószínűsít egy wifi modulcserét. Na, erre az infóra várok, ezt kérdezgetik a GB -n és találgatják a Freaktabon is. A GB sem tudja a választ. Enélkül nincs custom rom. Az AP6330 nem reális, de egy 6210 -beleférhet a keretbe. Akkor slágergyanús a cucc. SZERINTEM!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák