Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    válasz StLui #1012 üzenetére

    Félni azért nem kell! :) Szerintem lerendeztétek, mindenkinek kicsit le volt esve a vércukor szintje, fátylat kell borítani rá.

    Ami a kérdést illeti arra konkrét válaszom egyelőre nincs, mivel egyrészt én már rootoltam másrészt nem küzdöttem még ilyen hálózatos verzióval, de szerintem elméletben ha a hálózati szakadozást nem számítod, akkor ugyanolyan háttértárnak minősül a hálózat is, mintha effektíve ott lenne helyben, akkor viszont tudnia kéne lejátszani, mert helyből viszi az mkv-kat is. Próbáld az mx helyett a saját beépített lejátszójával, hátha az jobban látja a hálózatot. Nálam azon is simán ment az mkv is.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

  • RufuszX

    senior tag

    válasz StLui #1012 üzenetére

    Ne aggódj, szerintem kérdezz bátran, semmi probléma nincs vele!

    Nem tudom, hogy van-e gyárilag a kütyün az "Explorer" nevű app, de a rootolt verzión van. azzal szoktam böngészni a hálózaton megosztott fájlok között (ha nincs akkor play-ről telepítsd az "ES Media Explorert") és ha abban megnyitok egy fájlt akkor megkérdezi mivel társítsa, ekkor kiválasztod az MX playert vagy a BS player free-t (esetleg a VLC-t, most tesztelgetem és elég jónak tűnik) vagy simán a "video"-t és akkor le is játsza (javaslatként azt mondanám hogy amikor rákérdez, hogy mindig azzal társítsa vagy csak most az egyszer akkor az utóbbit válaszd mert bármi gond van legközelebb nem hozzá társítod és megpróbálod mással.)

Új hozzászólás Aktív témák