Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Fall-N #6378 üzenetére

    Nem eszem se kenyeret se egyéb hulladék dolgot és nem is dohányzom, ellenben szeretem a minőségi söröket. 1 hónapban már 1 darab jobb sör elfogyasztása is jobban megéri nekem mint feleslegesen kidobni a lóvet olyan dologra amit ingyen is megkaphatok, de akár egy jó szál házi kolbász vagy egy fél kiló sült császárszalonnára is szívesebben költök el 1800 forintot :D Ki tudnám-e fizetni? Persze. Ki akarom-e? Nem ha van rá egyéb mód. De én örülök hogy az emberek zöme lusta vagy korrektebbnek érzi magát a fizetéstől, mert csak ezért tehetem meg ezt is, mert van aki fizet érte ezzel is tisztában vagyok, nem vagyok álszent nyugi. :D Steamingekert se fizetek mert máshogy meg tudom oldani. Havi szinten így már egyből több mint 8000 a zsebemben marad. Mert ugye mindig ez a példa hogy csak ennyi csak annyi az ára, de ha összeadjuk a sok ennyit meg annyit az már egyből jelentősebb összeg. De persze mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, én csak egy szemszöget vázoltam fel mivel ő azt írta, hogy nem tudja megérteni miért szórakozik valaki pár percet egy dolog megoldásával amivel éves szinten 10 ezreket tud spórolni. ;) Hát én pl. ezért. Na de kanyarodjunk vissza a topik témájához.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák