Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz WhiteWalker #7646 üzenetére

    Igazság szerint nekem volt bajom MIUI-n a Netfone szolgáltatóra váltásnál, hogy nem működött sehogy a VoLTE. Yetteles voltam jó pár évig, azzal működött több másik MIUI-s telefonnal a VoLTE (Xiaomi Mi A1, Redmi Note 7). Poco X3 Pro volt a legutolsó telefonom, azzal a Netfone-ra váltáskor sehogy sem tudtam aktiválni. A tárcsázóba ha beírtam a kódot ugyan megjelent a "4G calling" menüpont, ami aktív is volt, de nem működött a VoLTE, csak 2G volt a hívás. Elromlott az X3 Pro, eladtam és vettem a jelenlegi Motorola G32-t, itt ahogy beraktam a kártyát aktív volt a VoLTE. Ahogy olvastam másnak sem működik a Vodafone SIM-mel a VoLTE X3 Pro alatt. Nem tudom hogyan lehet aktiválni, nekem és a fórumtársnak sem sikerült sehogy sem. Szolgáltatói oldalon be van kapcsolva illetve a fórumtagnak is, mégsem működik. Netfone topikban írták, hogy vannak gondok MIUI alatt, de nem az összes Xiaomi telefonnal jön elő.

    kanyi51: Nem a MIUI a hibás, hanem aki fordította az nem írta át a stringet.

    WhiteWalker: és működik is hívás közben? Ahogy írtam feljebb "papíron" aktív volt nálam is, mégsem épült fel a hívás közben a VoLTE.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák