Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gaga_30 #77505 üzenetére

    Tudod hány kisvállkozó hirdet itt , hány embernél láttad hogy vállal rá egy évet , azon csodálokozom néhány ember aki több milliót is forgalmaz ezen az oldalon , hogy hogy nem lépet a nyakára még a nav !! Ami új az garis nálam is , én intézem és a nagykerem , a használt az próba garis , a helyszínen nem nálad otthon !!

    Erre is van egy jó sztori , kicsivel lejeb van egy műszakis , jókedvű férfi /félrészeg/ vesz egy lcd tv-t , kérdem tőle , hívjak taxit ?? nem ő elsétál a buszig , direkt heszszeltük , pontosan a posta előtt eset hasra a tv-vel együtt , egy óra múlva jött vissza nem működik a tv kéri vissza a pénzt , jót nevettünk .... a többit a képzelő erőtökre bízom , hogy próbált egy betört tv-t visszafelé elsütni !!!

    + senki nem beszélt átverésről , már megint túl van spirázva ez a dolog , itt egy kérdés amit feltettem és amiben a segítségeteket kértem , szerintetek enyém a felellőség 100%-a vagy megosztott , nem a zsebemben és nem a vállalkozásomban kell turkálni !!

    [ Szerkesztve ]

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák