Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz vepe #6072 üzenetére

    Rendben elnézést kérek, mert hitegettelek ! :R

    A megbizhatóságod mikor vontam én kétségbe? elhiszem hogy 100k-s dolgokat biznak rád nem vitatom. Jó lehet nem vagyunk egy korosztály.. 21évesen az ember mig nem rendelkezik önálló keresettel megpróbálja a Pc-jét kocsiját bármit úgy okositani egyetem mellett, hogy az olcsóba legyen. Igen el tudom dönteni nekem mi a jó valóban

    ... vepe: a lapra+proci+vga-ra 14e-t kellene ráfizetned...
    ... Bull Boss: egy kicsit sokallom.. meg procim van egy 3200+ os ami elég is volna vga-t meg elcserézem valakivel.. ha mégis meggondolnám szólok :R
    ...vepe: oks..azt te tudod neked mi a jó, de ez a lap nem egy olcsó kategóriás lap....szerintem gondold át...nem mind1 milyen cuccért adod ki a pénzed
    ... Bull Boss: tudom, hogy nem olcsó kategóriás, de akkor inkább már abitot vennék, MSI-ből teljesen kiábrándultam.. jam még nem is tettem ajánlatot én kb +10k-t látnék reálisnak esetleg ha gondolod.
    ...vepe: emlékszel, amikor a monitorról beszéltünk, mit mondtam..hogy nem fogsz benne csalódni, mert hibátlan és nagyon jó monitor....ugyanezt mondom a platinumról, nagyon jó lap és az abit sokkal megbízhatatlanabb, mint ez..nem egy lapom volt már, nem hiába e mellett döntöttem....szóval én erre is azt mondom neked, ne hagyd ki, mert max meglennél vele elégedve....

    rendben, nem beszéltél rá.

    :U

Új hozzászólás Aktív témák