Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz PLaci58 #36047 üzenetére

    De pont ez a lényeg, itt egy kereskedő árulja, akinek kutya kötelessége garanciát adni rá... (gondolom ibéjen ócsóbb)
    Éppen ez a lényeg, amire szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy ez nem kereskedő, csak közvetítő (XDigital)
    A terméket közvetlenül Kínából küldik ugyanúgy mint ebayen, csak jóval drágábban.
    Gyik: Minden termékünkre 1 év garancia van, melyet a gyártó szavatol!
    Nincs szervíz, nincs semmi, küldheted vissza Kínába saját költségen.
    Esetünkben egy vaterás eladóról van szó, aki csinált egy webshopot: [link]
    Egy autós kamera nála 26K, amit ebayről cakk-pakk 6K-ból meg lehet venni, ugyanolyan feltételekkel.
    A telefonok leírásából nem lehet semmi konkrétumot kihámozni. Ezerszer inkább egy alcatel mint innen bármi (szvsz).

    És nem, nem minden processzor támogat minden verziót. Pl. a régi "első generációs" androidos telókra nem megy fel a ics...

    Ezt én nem is állítottam! Senki nem akar trabant motort beépíteni kamionba (hacsak nem ventillátor hajtására álló helyzetben :D )
    Az ICS arra megy fel, ami benne van az SDK-ban. Ha nincs benne egy régi processzor utasításkészlete, akkor persze, hogy nem fog menni. Elég kevés olyan sötétlelkű ember van, hogy pl. egy 200MHz-es ARMv4 architetúrára fejlesszen, amikor már Cortex ARMv7 architektúrás proci van minden új mobil készülékben.

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Új hozzászólás Aktív témák