Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyestegabesz

    csendes tag

    Sziasztok.

    Valaki kifejtené kicsit bővebben hogy konkrétan hogyan is működik ez az egész? :B

    Használtam már más készüléken képernyő tükrözést (Pl: TV-n), de akkor simán kapcsolódott a két eszköz és kész, nem kellett semmiféle app, vagy ilyesmi. Itt viszont (ahogy elnézem) még az sem mindegy hogy milyen a telefonkészülék! Vagy itt is kell egy kis "Extra" chip, mint mondjuk az NFC-nél, ami nélkül nem megy az egész?
    Olvasgattam a Mirrorlink weboldalát, de nem lettem okosabb. Max csak annyival hogy már látom, a telefonom nincs a támogatott eszközök között, pedig nem egy elavult vacak szerintem (Honor 8)

    Egyébként azért lenne fontos (számomra), mert szeretnék a VW Touran-omba venni egy RCD330 fejegységet, de csak akkor ha van értelme és össze tudom hozni a telefonommal!
    Nekem az alábbiak lennének fontosak: Bluetooth telefonálás/kihangosítás; Zenelejátszás; Navigáció ... nagyjából ebben a fontossági sorrendben ;)

    Szóval ha bárki ki tudná fejteni ezt az egészet, azért hálás lennék, de szerintem más is örömmel veszi majd ha kissé rendbe lesznek téve ezek a dolgok!

    Előre is köszönöm annak aki válaszra méltat majd! :R

    Gabesz

  • nyestegabesz

    csendes tag

    válasz marec1122 #20 üzenetére

    Köszi a választ.
    Végül is vettem egy fejegységet a kocsiba ami tudja a Mirror-t, de (ahogyan sejtettem) ez a funkció nem megy a telefonnal :N
    Sebaj, a Honor dual SIM-es, az egyik SIM egy korlátlan netes kártya, az pont jó lesz a Waze-nak meg a többinek!
    A navis hangot meg majd hallgatom jobb minőségben a BT-n keresztül :D

    Gabesz

Új hozzászólás Aktív témák