Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz elector #342 üzenetére

    Tök jó! Gyerekkoromban rengeteget jártam Kübekházán, édesapám ott dolgozott, nagyon szerettem azt a helyet. Jelenleg meg Sándorfalván járok sokat, unokatesóm ott lakik, nekem meg ügyfeleim vannak arra.

    A Sony R55-öt én nem tudnám odaadni az biztos! Mennyiért vetted?

    Még nem próbáltam a mikrofont, sajnos az év végi hajtás miatt nem sok mindenre van időm. Jövő héten leteszem a lantot és akkor szerintem belevetem magam az ilyenekbe. Bár ma jön hozzánk édesanyám ebédelni, lehet hogy az ő hangját felveszem mert benne szokott lenni az ilyesmiben :)

    Nagybátyád tök jó fej lehet. Van egy ilyen haverom, aki szintén mindent megbütyköl. Azaz olyasmit is "megjavít" amit nem kéne, de átalakítja. Pl gyerekkorában már csinált ilyen egyszerűbb dolgokat, hogy a fürdőszoba-wc villanykapcsolója fölé beépített két ledet, ha égett a villany akkor pirossal világított a kapcsoló, ha nem akkor zölddel (foglalt/szabad). Ja, mert ugye felénk a tipikus panellakásban a fürdőszobán kívülre tették a villanykapcsolót. Aztán mostanra már persze komoly dolgokat is tud csinálni, de én ilyenekhez nem értek. De a klímámat ő szerelte be, aztán mikor elromlott benne valami, akkor azt mondta hogy elviszi, kicsit átalakítja, hát mikor visszaszerelte jobb volt mint előtte, ugyanúgy működött csak kb 1/3 áramot fogyasztott - mert a kültéri nem megy állandóan, hanem csak meghatározott időközönként. Szóval nagyon becsülöm az olyan embereket akik ilyeneket meg tudnak csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák