Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz interstate76 #12047 üzenetére

    Az előzményben leírthoz hasonló (CI-foglalattal nem rendelkező TV-hez STB vs. egyéb CI-foglalatos eszköz) dilemmában szenvedőknek: pár napja vettem egy használt BD-E8500-as, CI-foglalatos blu-ray playert, aminek szép a képe, pontos és normálisan olvasható az epg-je, emellett pedig elfogadható minőségben lejátssza az audio CD-ket, szépen felskálázva jeleníti meg a DVD-ket és persze gyönyörűen viszi a blu-ray lemezeket, ill. Plex Media Serverrel első osztályú hálózati médialejátszó. A smart része természetesen egy rakat kaki, de nem is amiatt választottam, hanem mert blakey fórumtárs ajánlásának köszönhetően már tisztában voltam az újabb, de merevlemez és CI-foglalat nélküli BD-H5500-as képességeivel. És mindezt mindenféle szenvedés nélkül, out of the box tudja. Drágább, mert ugye csak a CA modul majdnem annyi volt, mint egy Wayteq, és erre jött még rá az E8500-as ára, de vastagon megérte a váltás.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák