Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz JulianSinulf #39083 üzenetére

    Kifűzésnél annyi történt, hogy nem voltam elég gyors, az extruder meg szépen összenyomta a meleg filamentet laposra aztán már nem lehetett áthúzni a felső csövön. :DDD Azóta ügyesedtem, most vagyok túl pár filament cserén. Csináltam egy E-Step kalibrálást (ha jól értem ezt nem árt minden egyes új filamentnél megcsinálni) és a gyári 390-et a kapott 10m-es fehérrel olyan 410-ig kellett feltolni. Aztán befűztem a fehér Flashforge-ot és oda viszont 435 kellett. Gondolom emiatt volt a nagyobb tárgyaknál under extrusion problémám. Flow és tengely kalibrálást is tervezem megcsinálni ma vagy holnap, meg játszani picit a hőmérsékletekkel. Mondjuk a tengelyeken kívül gondolom újra kell kalibrálni mindent ha megjön az anycubic filament.

    Szárító ügyben még gondolkdom mi lenne a legjobb megoldás. A szekrényt úgy építettem, hogy van benne hely bőven fent, első körben arra gondoltam, hogy veszek egy szárítót, aztán a kiszárított cucc meg megy dry boxba egy felső polcra vagy a szekrény hátuljára csavarozva.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák