Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Mexbacsi #38626 üzenetére

    Tegnap ahogy olvasgattam a topikban láttam a hozzászólásaid az auto levelingről de mint írtam, ha valamivel egyszer kell szopni az nem zavar. A folyamatos már annál inkább. Canon nyomtatót már majdnem kivágtam az ablakon mert a WPA3 hálózatokat titkosítatlannak kezeli és nem kér jelszót, de még a WOL is csak ad-hoc jelleggel működik. Addig jutottam vele, hogy már csak manuálisan be kell kapcsolni és onnantól jó, csak emiatt van még életben. :D

    Olyat viszont tényleg nem akarok, hogy pár nyomtatás után valamit mindig mókolni kelljen

    Mr.Csizmás:
    Kivételesen most igyekszem tartani magam a tervhez. Van egy jellemhibám ami úgy néz ki, hogy rendszeresen túllépem a belőtt keretet, általában magával a belőtt kerettel, néha többszörösen. Az elmúlt egy év úgy nézett ki, hogy a 300€-s porszívó vásárlás projektet 650€-val zártam, az 500€-s fényképezőgépet 3800€-val és a 2 biciklire 1000€ projekt is 5-6000€-n áll ha mindent beleveszek. Ha most megindulok a “kicsit toldd meg a keretet és van jobb” lejtőn akkor annak egy Voron 2.4 kit lenne a vége 1-2 hét nézelődés után megtolva egy leb.szással páromtól. :DDD

    JulianSinulf:
    Finnországban élek szóval egy picikét limitálva vagyok de annyira nem vészesen. Annyi van, hogy ha nem EU-n belülről jön valami akkor azt 100%, hogy megvámoltatják de kegyetlenül szóval még UK rendelés sem játszik. Visszaküldözgetni nem nagyon szeretek és igazából olyan rövid idő alatt úgy se feltétlenül venném észre ha valami nem kerek, na meg viszonyítási alapom sincs.

    Köszi mindenkinek amúgy aki írt a tanácsokat/észrevételeket! :R

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák