Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz trialkornel #21489 üzenetére

    Én a mostanit amazon-ról rendeltem, és bár ott Trianglelab volt írva a nevében, de szerintem az enyém sem az. Kollégámtól sokat hallom, hogy van fém testű BMG is. Az jó lehet? MI az előnye? Nem is tudom, lehet hogy ki kéne egy olyat (is) próbálni!? Én is rendeltem titán torkot, amikor azt hittem múltkor hogy dugul a mostani. De amíg nem lesz vele gáz, lehet hogy nem cserélem le. Bowdenes rendszered van? Nekem Direct Drive. Csak a retract értékeidből gondolom. Na meg hétvégén összerakáskor borotva pengével új PTFE csövet is vágtam, próbáltam minél szebbre, merőlegesre, de nem volt könnyű. Nekem az első rétegem úgy néz ki mint amit felszántottak. Tiszta barázdás, érdes. Azt mondja mindenki, hogy nem jó a szintezés. Most azt csináltam, hogy a BLTouch kalibárlás előtt manuálisan a kerekekkel, papírral beszinteztem, bár nem könnyű, mert amikor az egyik oldal jó, a másik elcsesződik (alapból ferde szerintem az ágy). Utána csináltam a Z offset beálítást a touch-al, az új értékbe beleszámítottam a papír vastagságát is! Ennek ellenére olyan amilyen. De köv. nyomtatás előtt megpróbálom elsőként egyel visszább venni a Z-t, hátha segít. Én ilyet nyomtatok amúgy, a fele már kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák