Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tomika75 #40020 üzenetére

    Igazad van abban a részében, hogy valaki tuti ott optimalizált napokig és elvert rá egy csomó időt és filamentet, viszont abban biztos vagyok hogy ugyan ezekkel a beállításokkal ha otthon bekapcsolod és kinyomtatod, ugyan ezt vagy nagyon hasonló eredményt fogsz kapni. Pont ezért szeretik sokan a Prusát, ott vannak a gyári konfigok, amiket ők már halálra teszteltek. Neked csak szeletelned kell és indítani. Ettől függetlenül ugyan úgy megvan a lehetőséged, hogy a saját igényeidre állítsd be a dolgokat.

    A Bambu elhiszem hogy jó, dícsérik is rendesen. Lehet vettem volna egyet, ha nem jön az MK4, de számítottam rá hogy érkezni fog, ezért inkább azt vettem.

    A Sovol sem rossz, van egy itthon, de azért a felhasználói felület, az alkatrészek minősége és az összeszerelés minősége nem a legjobb. Nyilván ezért is tud olcsó lenni. Komolyabb feladatokat nem bízom rá, inkább csak magamnak nyomtatgatok vele. Bérnyomtatásra nem használom.

    Nekem beváltak a Prusák, mindegyik egy igásló. Több ezer órat nyomtattam már velük nagyon alacsony hibaszázalékkal.

    3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

Új hozzászólás Aktív témák