Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz qqzs #32442 üzenetére

    Szerintem igyal kevesebb energiaitalt

    Zero energiaital, zero kávé, zero üccsi stb. stb. Nem nyert :N Csak eljutottam oda, hogy meguntam ezt a formot.

    Vettem egy endert ami uyganolyan szepen nyomtat mint a prusa.

    Okay, rendben. Én meg ma reggel virslit ettem, magvas kenyérrel és jázminteával.

    aztan vettem egy vypert ami uyganolyan szepen es gyorsabban nyomtat mint egy prusa (amit eddig lattam)

    Huha, kezdem elveszteni, hogy akkor most ki és mit vett meg látott vagy csinált és állított meg nem állított át stb. de okay.

    de mostmar latom a fenyt igy hogy megvilagitottad hogy a prusa is tud ugyanolyan gyorsan nyomtatni 3x-os aron mint a Vyper.

    :DDD És akkor most olvasd el b@szkikám én mit írtam és neked abból mit sikerült kihoznod. Azért ez díjnyertes lesz szerintem :DD

    Elismerem hogy a prusa egy atomhaboru utan is szepen fog nyomtatni mert olyan jo minosegu alkatreszekbol van, de nekem annyit nem er. Mivel nem ertesz egyet?

    Anyám azon kijelentésével, hogy amúgy egész jól menedzselem az időmet. Na ez az althread egy teljesen ablakon kidobott idő volt már az első után is, mégis belementem.

    Részemről itt a vége, irány a tejbár.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák