Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz qqzs #32431 üzenetére

    mibol gondolod a 2.5x-os tempot.

    Ki beszélt gondolatokról? :B Van itt a 2 nyomtatóm, beleraktam ugyanazt a modellt és addig húztam a tempót mindegyiken, amíg hozta a minőségi elvárást :B

    Az alap speed bealitasok kb akkorak min az ender3-e

    Yep.

    A prusa csak minosegi megoldasokkal es alkatreszek miatt kerul annyiba.

    Igen, emiatt kerül annyiba. És emiatt is nyomtatok vele stabilan, hiba nélkül sokkal gyorsabban és pontosabban, mint az Enderrel. Micsoda világfelfedezések vannak itt :DDD

    De pl alaplap meg minidg 8 bites ha jol emlekszem, nyomtatasi terfogat kicsi, nincs erintokepernyo ami azert ennyiert bele kene ferni.

    Szalmabáb érvelés.

    A vyper szerintem most mindenben versenytarsa a MK3S-nek kevesebb harmad aron.

    Vedd meg mindkettőt, rakd egymás mellé, írd le mit tapasztaltál. Ha valamitől tele tud lenni a tököm, az az, amikor valaki úgy von kétségbe dolgokat, hogy egyébként lőtéri kutya fogalma van a témáról. Csináld meg amit én, nyomtass el ezekkel a gépekkel 10-20 kiló filamentet és számolj be arról amit a tapasztaltál. De amikor nyomtatási időkről beszélünk pls ne állj már be vitázni azzal, hogy melyiken hány bites board van, meg mit lehet tapicskolni érintővel, mert fullra értelmetlen. Olyannyira, hogy én szerintem 3 hónapja lassan a kijelzőt sem láttam, mert egyszerűen nem kell használnom octopi miatt.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák