Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    Sziasztok!
    Én még csak ismerkedem a technológiával, de nagyon érdekes a számomra. Saccco kolléga egy cikk kommentjében ajánlott két gépet az olcsó kategóriából, azok közül az anet a8-ról néztem meg éppen egy összerakós videót. Hát nekem ez valami fantasztikus. Ez a "legózós" módszer felettéb izgalmas és mivel szeretek ilyesmivel foglalkozni, valamint némi műszaki érzékem is van, ezért nagyon szivesen belevágnék egy ilyen készülékkel az ismerkedésbe. Addig is, amíg a pénz összejön, mire érdemes figyelni abszolút kezdőként? Például mennyire szívatós egy ilyen említett a8? (a másik masina a tevo tarantula volt). Aztán hol érdemes nézelődni? Találtam aliexpressen, gearbest-en is, vám, ilyesmi hogyan alakul? Vagy pl. a tarantula-hoz van jóval több opció, gondolom azok közül érdemes válogatni, melyiket és miért? Az alumínium, az a8 akril, gondolom jobb az alu?
    Ráadásul ez csak két gép volt, gondolom sokkal több van, nekem ez a kettő most csak azért van, mert javasolt illetve árban a legelérhetőbb.

    Bocsánat a sok kérdésért, de nagyon vonz a téma! :B

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák