Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Sziasztok!

    Őszinte kérdés - nem röhög! :N -, most húztam be egy Ali szülinapi anycubic kupont, a drágaság kategóriában: 400$ felett 200$ a kedvezmény.
    És ezek kombinálhatók az általános Ali kuponokkal, meg a coin-os cuccokkal, szóval 170$ körül lenne az alja.
    Ti mit vennétek belőle?
    Nézegettem most a resin-es cuccokat, de őszintén felmerült bennem a kérdés, kell ez nekem? Nem akarok egyedi figurákat gyártani társashoz, stb. , de a nagy pontosság szimpi, és dísztárgyakhoz jó lehet akár.
    Vagy vegyek két olcsóbb gépet és itthon eladom az egyiket, lenne piaca? Tanácstalan vagyok mint egy kisközség. Magam sem tudom mit akarok, mert ez egy olyan hobbi, amit még mindig csak a felszínen karcolgatok,nem tudok időt találni rá, hiába érdekel nagyon.
    Jelenleg egy Kosselem van (ami delta, ugyebár), de szépen fogalmazva is messze nem használom ki a lehetőséget...

    Az anycubic EU raktára pozitív tapasztalat, simán vennék tőlük szajrét. Gyorsan, jól becsomagolva, ingyen futárral, vámmentesen jött a Kossel. És gyak. nincs felára a kínai rendeléshez képest sem; de ezen a fórumon ti is tisztában vagytok mindezzel. :B

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák