Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz audi100td #6008 üzenetére

    Na pontosan ezt a 30-35KB/s sebességre áhítoznék.. :K Bár mondom nem tudom, hogy a filerendszertől mennyire számít... NTFS-sel, vagy netán extFAT-tal más értéket kapok? :F
    Különben kizárólag a routeremhez,illetve a notimmal használom. Az asztali gépemet már hónapok óta nem kapcsoltam be, már árulom is. Ezért nem is tudom az eSATA értékeket.
    PCMCIA-os eSATA kártyán gondolkoztam, de állítólag a PCMCIA port miatt max 70KB/s az adatáramlás, ami szintén csak elv, tehát nem érdemes beletenni 8-10ropit egy ilyen kártyába. jelentős különbség nem lenne.
    Egyébként nincs semmi féle papírcsík a garhoz, elég furán is mutatna a matt fekete házon. volt már termék, amiből 10db-ról vakartattam le a vonalkódot. :Y (A párom akart 2e Ft-ért valami márkás szemceruzát,csak én a pénztárnál szóltam, hogy akkor visszük el, ha nyom nélkül leszedik róla a vonalkódot.Persze jött vele a festék is. :C Kb a tizediknél sikerült nyomtalanul levakarniuk. :( Én nem azért veszek 2e-ért egy szemceruzát, vagy 36e.-ért egy ilyen design-os vinyót, hogy szép fehér világító garicímkéket nézegessek az oldalán. Ez csak egy két idióta magyar importőr cég szokása. Ha valami szét van szedve,attól még nem romlik el semmi. Ha meg valami okos oda nyúl ahová nem kéne, az meg úgyis kideríthető! A halálom pl az előre összerakott pc, amit csak az összerakó cég bővíthet horror árakon.Bár aki ilyet vesz meg is érdemli! :DD
    Szóval érzéssel szépen szét lehet csúsztatni károsodás és nyom nélkül. Igazán ha veszek egy 1TB-osGP hdd-t,meg egy külső házat ugyanennyiért, akkor is hozzáférhetek és cserélgethetem benne a meghajtót. Meglátásom szerint az, hogy ezt egyben adják, nem mérvadó, funkciójában ennyi pénzért már kell, hogy tudjam cserélgetni a "belét". :DD

Új hozzászólás Aktív témák