Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz Zsivaagoo #43428 üzenetére

    Jobb szeretem túlméretezni a partíciót, mintsem hogy kifussak a helyből. :U
    Az 500 talán picit tényleg túlzás volt - a játékok már úgysem erre a gépre mennek (ahoz elég gyengus), de 150-en még így is nagyon szűkösen lennék - CAD, tervező és szervíz programok elég sok helyet foglalnak (bár nem tudom, hogy ezek profitálnak-e bármit is egy 5K4->7K2 váltásból). Legyen valahol a kettő között, 250-300. De nem is ez a lényeg, mert az adatok csücsülnének a hely nagy részén - a fele biztos betelne vásárlás után és szerettem volna, ha a ~2-3 évben nem kell folyton tili-tolizni a szabad hellyel.

    @vond: Na igen, az eredeti terv az volt, hogy S1150-es Pentium váltja az "öreget", de ha erre is beruháznék, kb. egy vasam sem maradna, úgyhogy egyenlőre marad a felállás és gyűjtögetek tovább - de a hely elfogyott, úgyhogy a vinyó-vásárlás részét már nem halogathatom tovább. Viszont van egy viszonylag erős laptopom (Trinity APU-s Acer V3-551G), tehát most abban gondolkodtam, hogy az kap egy 120-as SSD-t, hogy villámgyorsan tudjon működni, az asztali gép meg marad ilyen adattárolós-multimédiás gépnek (illetve ezt használja a család hét közben böngészésre meg munkára ha a notebookot én elviszem).
    De lehet, hogy az lesz amit írsz, hogy most csak kevesebb HDD-t rakok a PC-be, viszont beszerzek ebbe is egy SSD-t, viszonylag életképes alternatívának hangzik. Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák