Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bhonti

    tag

    (Kölcsön Siemens S6,) saját: Ericsson A1018S - ez kibírt mindent, padlón csúszást is... :) legfeljebb újraindult. A2628s - ezt mindig beadtam javítani, valahogy sose lett tökéletes, pedig cserélték is annakidején garanciálisan sokszor. Valamiért nem szeretett engem ez a típus. :0
    SonyEricsson K300i - a mai napig jó tartaléknak, kivéve a joystickját, az már nem az igazi...
    Samsung S5620 Monte - ezt használom még, de a mikrofon már csak a headseten megy. Levelezni pl. a legjobb, meg wapos vasúti menetrendhez, a hangerő gombokkal lapoz! ;)
    Nokia Lumia 530 - egyszerűen működött, nem is volt túl méretes, szerettem. Kár, hogy kiment a divatból a Windows Mobile rendszer... Azért még ha lenne amire a 10 is rámegy, nemcsak a 8, lehet beszereznék olyat, hogy is volt, talán az 535-től? Vagy 630? Már nemtom...
    Huawei P20 Lite - legalább szép nagy. Annyira nem praktikus nekem ez a csupán simogatós beviteli módszer nekem a mai napig sem, amikor szöveget írni akar bele az ember.

    http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

Új hozzászólás Aktív témák