Keresés

Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz atesss #45049 üzenetére

    Szerintem ami elsőnek lett linkelve az egész jó teszt. Olyan tesztet te nem igen fogsz találni hogy minden gyártóé benne legyen, mert ahány gyártó szinte annyiféle órajel létezik, főleg a visszavett. Ezen láthatod az idle és load fogyit is.
    Amiért te itt már régóta érdeklődsz 4670 meg 4850 meg ki tudja még mi után, arról esetleg csak akinek van az megírja hogy az övé milyen, de abból te nem fogod megtudni hogy a tiéd milyen is lesz mikor megkapod, hiába egyezik a gyártó. Vagy végig bogarászod az összes tesztet és kiokoskodod belőlük. ;]
    Nekem ami van Sapphire 4670 GDDR4 Ac hűtős (2 vezetékes) és 4830 GDDR3 HDMI Dual Slot (4 vezeték PWM) azok visszaveszik 160/250-re és mindegyik szépen vezérli a venti fordulatot is. Ha te valamelyiket meg is veszed az meg lehet hogy mégsem olyan lesz. :P

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Aktív témák