Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Euromail

    aktív tag

    válasz hegegabi80 #97952 üzenetére

    fraps-al mérjél eléggé pontos F11-el csinál egy log fájlt amit FRAFS Bench Viewer progival meglehet nyitni
    Amivel látni a laggolásokat vagy a Mafia3 hullámvasutat ami baromira idegesítő mintha a szemed jojózna

    Nem túl élvezhető persze aki már amúgy is megszokta az alacsony fps-t meg a mikrolagg tengert annak mind1.
    Van ismerősöm ő egy gtx750ti-vel végig tudta vinni én nem én eladtam neki ;]

    Figyelj még egy gtx1060-al se jó az a játék itt látni miért tiszta fps hullámvasút:

    Még egy tükörsima wot se tökéletes hiába annak látszik (min fps 100+ avg 100+) mert mint látható volt pár kemény laggolás és pont mikor célba vettem a rám lövő tankot mellém lőtt és lett belőle fps droppolás mivel a fedezék házat szétszedte ennek hatására mikor céloztam volna beesett szaggatásra az fps mellé lőttem :(((

    Kis segítség aki nem érti 16.7ms=60fps az a jó ha fixen ez alatt volna a játék

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

Új hozzászólás Aktív témák