Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz Rypejakten #18829 üzenetére

    Ja igaz, piros oldali vagyok, a leendő konfig mindenképp inteles lesz.
    Azt hogy mivel lesz kibélelve a gépház még nem tudom, de első körben elég erős VGA kell hogy a fentieket véghezvigye.
    Rászánt összeg egyszerű. Minél olcsóbb... :D Amúgy az alap kell, amivel az említett mércét megütöm.
    Meglátom mennyit sikerül összeszednem, és attól függ hogy megyek e feljebb. Első körben be szeretném lőni hogy mi az ami az elvárásokat már teljesíti.

    marinea2
    Crysis 2 a kedvenc játékom, a 3-al egyenlőre még úgy állok hogy csalódás, de lehet hogy csak az akadó játékmenet miatt. Amúgy is tervezek újítani, így ha már lúd akkor legyen kövér (azaz megveregethessem a vállamat)
    24"-os monitor, melynek felbontása 1920x1200, ezt mindenképp tartanám, felbontást nem veszek lejjebb.
    A Crysis 2-t a jelenlegi konfig (s775, 4GB RAM és a 7770 OC) 1920x1200-on medium grafikával még vitte de ott is már voltak kompromisszumok.
    Crysis 3-al 1920x1200-on teljesen minimum grafikával is akadva játszom. (Nem meglepő, csak kellemetlen)
    Egyéb játékok amiket tolok Red Alert 3 Uprising, Split Second Velocity, Counter Strike Source, Devil May Cry 4, Devil May Cry DmC. Ezeket fullon viszi a gép, így nem lényeges.

    Amivel kezdtem az meg úgy van, hogy új gépet akarok, de a VGA-t meg szerettem volna tartani, de nem marad, mert kiderült hogy olyan konfiggal, ami ki is hajtja, azzal sem lesz elég jó, hogy az elvárásoknak megfeleljen.
    Bocsi a kusza fogalmazásért. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • KAMELOT

    titán

    válasz Rypejakten #18829 üzenetére

    48K a GIGA GTX660-ért jó ár! Errefel nálunk meg ugyan ez a kártya 183euro + METRO: LL

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák