Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Kleroo #172271 üzenetére

    Talán az elkövetkező játékok egy jelentős részét. Most még csak Cyberpunk, Forspoken, Hogwarts, stb., de jönnek szép lassan az olyan címek, ahol a 3060 Ti vagy a 6700 már tényleg nem lesz elég többre, mint medium 60 fps - re FHD - n. Tudom, én vagyok itt az, aki sokak szerint hülyeségeket beszél, pedig a legtöbben tudják, igazam van, csak nehéz belátni. Nyilván akik játszanak pár játékkal, és nem érdeklik majd a nagyobb, újabb címek, más helyzetben vannak, vagy éppen jó nekik a mosott eljárással futtatott grafika is FHD - n, de aki igényt tart a high-very high-ultra grafikára, és zökkenőmentesen akar játszani a legújabb címekkel is, kénytelen lesz mélyebben a zsebébe nyúlni. Én is azt gondoltam az 1080 Ti - nél még, hogy ez igen, aztán jött a 2080 Ti, és végre jöhetett a 4k, de csak a 3080 Ti volt az, ami végül el is hozta, és lassan az is mehet a süllyesztőbe, mert itt a 4090, és ha azt nézzük, már egy 4070 Ti is erősebb egy 3090 - nél is. A PC világában nincs megállás, ez nem egy konzol 24-30 fps - sel.

Új hozzászólás Aktív témák