Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Vigneau #171487 üzenetére

    Írtam róla pár dolgot. [link]
    Nekem nem volt semmi olyan játék amibe ne ment volna normálisan vagy legalább úgy mint az előző kártyáim.

    Tuningolni még nem próbáltam de nem is nagyon érzem szükségét mivel nem játszom új játékokkal a régiekhez meg bőven elég. Alulfesz esetleg vagy nagyobb boost talán azaz inkább optimalizálnám a jelen ventizaj megtartásával mert amúgy kimondottan halk a kártya.

    Rowon
    Igen kb 6600XT-5700XT szint viszont extrákkal, azaz RT-ben nvidia szintet megüti (3060-3060Ti) vulkanban meg erősebb is. AV1 gyorsítást is tud ha valakinek az is szempont.
    Nekem már vagy 10 éve nem volt új videókártyám szóval újdonság hogy garancia is van rá :DDD

    Nem mondom hogy mindenkinek ajánlom az A770-est, nem azért mert nem jó kártya, sőt szerintem ha valaki meg tudja venni a 3060 ára körül akkor még jó is lehet csak ugye nagyon hullámzó hogy miben jó miben nem.
    Amúgy időtállóbb szerintem a 16gb-os verzió úgy is hogy most éppen alig lenne valami ami kihasználná.
    Rebar támogatás szinte kötelező hozzá bár az hackelhető régebbi lapokhoz hogy menjen.
    Van amúgy itt többeknek is ahogy tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák