Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz kolopele #158356 üzenetére

    Na pl pont az AC az aminél untig elég a 60. Érzékelhető de sokkal kevéssé zavaró. Ugyanígy a HZD, Witcher, TR stb stb számtalan RPG/Stor játéknál is. Mondjuk már a TR-nél a nyilazás miatt azért én is próbáltam inkább a 90 felé törekedni és még elfogadható grafikával megoldható volt, illetve be tudtam lőni a játékot 120 fps-re is meg 60-ra is, igen rendesen érezhezhető a differencia de még is elviselhető az alacsonyabb a játék jellege miatt. Vagy pl a Forzánál/egyéb racingnél is sokat dob a magasabb fps. Szóval megint csak általánosítani nem szabad. Ha én is előveszek egy ős nintendót nem fog zavarni, mert olyan a játék jellege.
    Viszont aki ilyeneket játszik mint CS, CoD, BF, Val, Apex, R6S, Pubgéza, stb (vagy nekem pl Destiny 2 a main) ill itt az új Halo multi is, ott hatványozottan számít a 120-144+. Olyankor elkezdek visszavenni a dolgokból, pl 1440p-ből render res-t, a high/ultra preseteket, az élsímítást, egyéb effekteket amíg nem jön ki a nekem vállalható teljesítmény.
    Szóval a lényegi része mit szeretnél kihozni a játékból illetve mit vársz el inkább tőle.

Új hozzászólás Aktív témák