Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mantequilla #147075 üzenetére

    RX480 most a káosz árban jónak nevezhető de szinte biztos hogy bányász kártyák vannak mert a 4gb-osokat szórják ki a bányákból. Ez persze nem feltétlenül baj, én előbb vennék bányász kártyát ami fix 70-80 fokon ment folyamatosan mint egy olyat amit otthon gémerek használtak ki be kapcsolgatva össze vissza hűtőt/fűtött zárt gépházban. Nekem nem egy bányász kártyám volt és az egyetlen ami gond szokott lenni hogy a ventik hangosak. Esetlenként a bányászok raknak rá más biost de ez ritka.
    Nekem 4gb-os R9 380-asom volt és az Rx480 amire válltottam messze hűvösebb és erősebb nála. Moddolhatóak RX580-asra de itt nem ajánlják. Én ugyan megcsináltam bios moddal és nem tapasztalok hibát de pár % pluszért nem érdemes mert nem mindegyik márka/típus működik hibátlanul Rx580-as biossal.
    Röviden szerintem 40eft-ot megér egy rx480 4gb a mai árokhoz képest, ha visszatér az rend akkor persze ez is valamivel lejjebb kell hogy menjen. FullHD-ra ésszerű beállításokon kis megkötésekkel szerintem megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák