Új hozzászólás Aktív témák

  • sludgeboyx

    tag

    válasz solfilo #133879 üzenetére

    Most volt időm jobban nézegetni az ajánlott processzorokat itt viszont megint falba és magam részéről tudatlanságba ütköztem.Elvileg ugyan azon termékekről beszélünk mégis 8-18e ft van az árképzés. Logikusan gondolkodva (bár ez a nézőpont a mai világban érvényét vesztette) minél drágább annál jobbnak kellene lennie. Ergo ha megveszem 8e a terméket ugyan azt kapom mint pl 12e? Néhol adnak garanciát is itt ugye értem a drágább árat ellenben van e értelme ennél a terméknél garanciát kifizetni? Mivel kb felével többe kerül garival hát...értem én ha betojik jól jön viszont ha nem lesz rá szükség feleslegesen fizettem ki. Persze ezt senki nem tudja eldönteni helyettem csak nem tudom mikori gyártmányok ezek a procik és mennyi kraft van még bennük? Felhívtam egy pc szervizt a cserét illetőleg és olyat kérdezett a tag, hogy hanyadik generációs? Erre sem tudtam felelni ezt hol lehet megnézni? Van egy gyártási évszám ahol ezt le lehet csekkolni vagy ez nem ilyen egyszerű? Bocs ha evidens dolgokat kérdezek csak homály vagyok a témában.
    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák