Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Srácok, ígértem egy néhány szavas véleményt az EVGA 2070 Super XC ULTRA-ról. Szerencsém van a jelek szerint, mert nincs coil whine, Seasonic Prime Gold táppal ezek szerint barátságban van a vas. A játékok alatt, amelyekkel eddig teszteltem gyorsan, semmilyen gondom nincs. Egyetlen probléma akadt a kártyával: POST alatt, ameddig inicializál az alaplap, a kártya full fordulatszámon hajtja a ventiket. Ahogy olvastam, a hibát a Ryzen 3000-es sorozathoz készült UEFI-k okozzák, és mivel sem chipsethez, sem VGA gyártóhoz nem kötődik, már megint egy jó kis AMD fejlesztési hibáról lehet szó. A közös pont, ha rákerestek erre, mindig a 3000-es sorozatú Ryzen processzor lesz.Van, aki kétezresről váltott fel, és jelentkezett a hiba, a kártya pedig régebbi processzorral semmi ilyesmit nem produkált. Nekem nincs lehetőségem másutt tesztelni most, de őszintén szólva nem zavar annyira, hogy emiatt mondjuk elálljak a vásárlástól. Pláne, mert NEM a kártya hibája, 2XXX GeForce-ok és a 3XXX Ryzen processzorok házasságánál nagyon sokan futnak bele ebbe.

    Csak azért írom le, hogyha később ez kérdés lenne, vagy esetleg valakit zavar ez a 3-4 másodperces hangzavar indításnál, ne lepődjön meg, és ne a kártyáját kezdje szidni, felesleges. AMD, én így szeretlek.

Új hozzászólás Aktív témák